Відгуки учнів, які проходили підготовку у нас:
Коментар
Відео
Привіт! Онлайн підготовка IELTS - крута штука, а якщо це під керівництвом Вікторії, то це подарунок долі для всіх, хто буде займатися по цій системі від неї. Віка не тільки професійний викладач, але і хороший психолог. Після занять на іспит пішла немов на свято:)
Анастасія Островська
Дуже вдячний Вам за позитив та підтримку, котрі відчуваються навіть через дисплей ноутбука. Я не відмовляюсь від своїх слів і готовий на повен голос заявити і повторити, що саме Ваша допомога була тим шматочком пазлу, котрого мені бракувало для успішної здачі іспиту. Звісно, що я не проти, якщо Ви використаєте будь-яку частину нашого листування як приклад того, наскільки доречною і потрібною є допомога професійного вчителя. Сподіваюсь, це допоможе Вашому наступному учневі прийняти правильне, як на мене, рішення – звернутись по допомогу до компетентної людини, а не намагатись пробити головою мур у випадку, якщо цей мур не вдається подолати наскоком.
Михаил Масик
Чудово розроблена персональна система подачі матеріалу, слушні поради щодо удосконалення володіння мовою на кожен день та гнучкий графік проведення занять внесли суттєвий внесок в успішне складання мною тесту IELTS і вступу у вищий навчальний заклад у Королівстві Нідерланди
Орест Гавриляк
Дякую Вікторії за її навчання. І всім рекомендую звертатися до неї, хто не впевнений у своїх силах. Не витрачайте час і гроші на постійну здачу тестів. Краще зверніться до професіонала, котрий може вас підготувати, щоб отримати бажаний результат.Успіху і нехай усім щастить.
Олена Павленко
Прийшла на уроки до Вікторії з рівнем beginner, на сьогоднішній момент я веду перемовини на англійській мові з контрагентами вживу та по телефону, звичайно з письмом у мене важче, тому що лінь було робити акцент на ньому :) Хотілося використати максимум вільного часу на живе спілкування англійською..
Софія Валюк
Вікторія Попова – чудовий викладач, професіонал у своїй справі, людина, яка знає як допомогти. Вона вміє мотивувати до навчання і має дуже красиву вимову. Завдяки їй, мені стало легко повірити в себе і в те, що якщо дуже сильно чогось хотіти, то можливо все. Головне – докласти зусиль і працювати над собою.
Мирослава Годунько
Привіт! Онлайн підготовка до IELTS це крута річ, а під керівництвом Вікторії - це взагалі подарунок долі для всіх, хто хоче скласти IELTS.
Ольга Прокофьева
Вікторія, я хочу подякувати за те, що ви з'явились в моєму житті. І завдяки вам я вперше повірила у те, що я нарешті вивчу англійську. Вам відомо, наскільки важко мені йде цей процес. Втім, не знаю як ви це робите, але після вашого заняття насправді хочеться працювати.
Іва Гончар
Я вам дуже рекомендую взяти участь у курсах Вікторії, оскільки дуже детально подано всі секції екзамену. Проводиться детальна робота над кожною секцією тесту. Особисто мені участь у цих курсах дала масу знань і досвід успішного складання іспиту.
Марія Полюга
Софія Мартин
Володимир Білячат і Андрій Вітушинський
Мар'яна Монянчин
Іва Гончар
Ольга Прокоф'єва
Марія Полюга
Зроблено з любов'ю в
Політика конфіденційності
При добровільному оформленні заявки на сайті myielts.info Ви відправляєте своє iм'я і телефон через форму заявки. Ім'я використовується для звернення особисто до Вас, номер телефону використовується виключно для дзвінків і смс з Вашого запиту.
Ваші ім'я та телефон не передаються третім особам ні за яких умов, крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства.
Ви можете відмовитися від дзвінка і видалити з бази даних свої контактні дані в будь-який момент, зв'язавшись з нами за телефоном, вказаним на сайті.
На сайті myielts.info використовуються куки (Cookies) і дані про відвідувачів сервісу Яндекс.Метрика. і Google Analytics. За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і зручності для відвідувачів.
Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли cookie або оповіщає про відправку цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.
Дана політика конфіденційності застосовується лише до сайту myielts.info
Для зв'язку з адміністратором сайту з будь-яких питань Ви можете зв'язатися за вказаними на сайті контактними даними.

Залиште свої контакти у формі нижче та забронюйте місце
*Ваші дані не буде передано 3-тім особам
Залиште свої контакти у формі нижче та забронюйте місце
*Ваші дані не буде передано 3-тім особам