Call Close
Залиште ваш телефон і ми зателефонуємо вам, аби відповісти на всі запитання
Або ж зателефонуйте нам за наступним номером:
+38 063 807 62 79
Повний курс підготовки учнів 10 - 11 класів до складання IELTS у Львові
Підготуйте дитину до тесту, що відкриває двері в найкращі університети світу
10 та 11 клас — це найкращий період для підготовки до IELTS
Адже успішне складання іспиту допоможе вашим дітям:
Навчатись в найкращих університетах світу
Університети та коледжі міжнародного рівня вже давно вимагають від своїх іноземних абітурієнтів складання іспиту IELTS з результатом не нижче 5.5 балів
Отримати роботу в престижних компаніях світу
Під час навчання за кордоном, студенти мають можливість проходити оплачувану практику в міжнародних компаніях світу, де кожен має рівні шанси показати себе, свої здібності та вміння, та отримати гідну роботу після завершення навчання
Брати участь у міжнародних програмах
Якщо ваша дитина отримує IELTS сертифікат з результатом 7 балів та вище, в неї є можливість отримати грант на безкоштовне навчання від європейських та американських програм для молоді, до прикладу Chevening.
Здобути дійсно корисні знання
Діти зможуть навчитись критично мислити, розрізняти важливу інформацію від другорядної, приймати рішення та ефективно використовувати час. Це ті навички, без яких якісне навчання за кордоном неможливе.
Підвищити свій рівень володіння англійською
Під час підготовки до IELTS ваша дитина значно покращить свої навички з усіх чотирьох аспектів мови: читання, сприйняття на слух, письма і говоріння. Адже чим вищий рівень володіння мовою, тим ефективнішим буде навчання вашої дитини в закордонному університеті.
Створити гідне майбутнє для себе
Хочете кращого майбутнього для своїх дітей? - Дайте їм можливість отримати якісну освіту. Готуйте дитину до тесту, який відкриває дорогу в світ, дорогу до здобуття актуальної професії, працевлаштування, кар'єрного росту, та просто до кращого рівня життя.
Відеозапрошення від IELTS-експерта
Англійскою
Українською
Повний курс підготовки до IELTS — це можливість отримати якісну освіту в провідних закладах Європи, Канади, Великобританії, Австралії та Америки
Постійний набір
на навчання
Тривалість курсу від
4 до 8 місяців
Мінімум 60 годин
активної роботи
м. Львів
вул. Січових Стрільців 11, офіс 401
Заняття у вихідні
та будні дні
З вашими дітьми будуть працювати
найкращі викладачі
Під керівництвом Вікторії Попової - IELTS експерта з 18-річним досвідом викладання мови та роботи з міжнародними тестами
Багаторічний досвід підготовки до IELTS
А також розробки індивідуальних, групових та корпоративних програм для складання таких міжнародних тестів як IELTS, TOEFL, FCE, CAE, CPE, GMAT, GRE, ILEC тощо.
Робота зі всіма рівнями володіння мовою
Більше 10 000 годин викладацької практики, включаючи всі рівні General English, юридичну англійську, бізнес-англійську, розмовну мову та спецкурси
Багаторічний досвід роботи IELTS-експертом
Ви отримуєте концентрат багаторічного досвіду роботи з людьми, з тестом, з мовою. Всі поради перевірені на собі і використані на користь сотень студентів.
Вміння працювати з підлітками
Ми завжди намагаємось знайти індивідуальний підхід до кожного студента, знайти той ключик, що допоможе мотивувати його чи її до досягнення кращого результату.
Якісна освіта - гідне майбутнє ваших дітей
Унікальна програма повного курсу підготовки до IELTS складається з наступних кроків:
1
Крок 1: Інтенсивний курс підготовки до IELTS
Групи до 10 осіб
32 астрономічних години роботи

Триває 4 тижні, працюємо по суботах та неділях, по 4 години на день, 4 тижні поспіль. Цей інтенсивний курс дає підліткам всі необхідні базові інструменти для успішного складання тесту.
2
Крок 2: Розширений курс підтримки
Міні-групи до 4 осіб
30 астрономічних годин роботи


На цій стадії підлітки отримують необхідну для них додаткову практику письма і говоріння. Вони вчаться ефективно застосовувати інструменти, що були отримані на попередньому етапі. Заняття відбуваються по буднях, орієнтовна дата завершення цього етапу грудень або січень, в залежності від дати старту Крок 1.
3
Крок 3: Індивідуальна робота
Індивідуальні заняття
від 15 астрономічних годин роботи


На цьому етапі є можливість продовжити працювати додатково, отримуючи індивідуальну увагу до своїх мовних потреб. Кроки 1 і 2 є обов'язковими для підлітків, крок 3 – за бажанням/потребою.
4
Крок 4: Тест
Перша спроба складання тесту

Після отримання результату ми приймаємо рішення: або ще орієнтовно місяць інтенсивно працюємо над тими аспектами, які можна скласти краще і йдемо складати вдруге, або все вийшло з першого разу і другого не треба:)
Здійсніть бронювання місця за спеціальною ціною
Та зекономте 20% від вартості навчання
Ми допомогли понад тисячі людей успішно скласти IELTS
Дякую Вікторії за її навчання. І всім рекомендую звертатися до неї. Хто не впевнений у своїх силах. Не витрачайте час і гроші на постійну здачу тестів. Краще зверніться до професіонала, котрий може вас підготувати, щоб отримати бажаний результат.Успіху і нехай усім щастит.
Олена Павленко
Привіт! Онлайн підготовка IELTS - крута штука, а якщо це під керівництвом Вікторії, то це подарунок долі для всіх, хто буде займатися по цій системі від неї. Віка не тільки професійний викладач, але і хороший психолог. Після занять на іспит пішла немов на свято:)
Анастасія Островська
Прийшла на уроки до Вікторії з рівнем beginner, на сьогоднішній момент я веду перемовини на англійській мові з контрагентами вживу та по телефону, звичайно з письмом у мене важче, тому що лінь було робити акцент на ньому :) Хотілося використати максимум вільного часу на живе спілкування англійською..
Софія Валюк
Вікторія Попова – чудовий викладач, професіонал у своїй справі, людина, яка знає як допомогти. Вона вміє мотивувати до навчання і має дуже красиву вимову. Завдяки їй, мені повірити в себе і в те, що якщо дуже сильно чогось хотіти, то можливо все. Головне – докласти зусиль і працювати над собою.
Мирослава Годунько
Привіт! Онлайн підготовка до IELTS це крута річ, а під керівництвом Вікторії - це взагалі подарунок долі для всіх, хто буде займатися по її системі. Дуже важливо, коли тебе направляє обізнана, розумна та кваліфікована людина. Жодна хвилина з Вікторією не пройшла даремно, уроки були плідними. Спасибі їй за це.
Ольга Прокофьева
Дуже вдячний Вам за позитив та підтримку, котрі відчуваються навіть через дисплей ноутбука. Я не відмовляюсь від своїх слів і готовий в повний голос заявити та повторити, що саме ваша допомога була тим кусочком пазла, котрого мені не вистачало для вдалого складання екзамену!
Михаил Масик
Чудово розроблена персональна система подачі матеріалу, слушні поради щодо удосконалення володіння мовою на кожен день та гнучкий графік проведення занять внесли суттєвий внесок у успішне складання мною тесту IELTS і вступу у вищий навчальний заклад у Королівстві Нідерланди
Орест Гавриляк
Вікторія, я хочу подякувати за те, що ви з'явились в моєму житті. І завдяки вам я вперше повірила у те, що я нарешті вивчу англійську. Вам відомо, наскільки важко мені йде цей процес. Втім, не знаю як ви це робите, але після вашого заняття насправді хочеться працювати.
Іва Гончар
Я вам дуже рекомендую взяти участь у курсах Вікторії, оскільки дуже детально подано всі секції екзамену. Дуже багато проводиться робота над кожною секцією. Особисто мені участь у цих курсах дала масу знань і досвід успішного складання іспиту.
Марія Полюга
Подаруйте дитині можливість отримати якісну освіту
Ваша дитина навчиться:
LISTENING
Краще розуміти мову на слух, виконувати всі типи завдань, бачити та обходити пастки тесту. Ваша дитина також навчиться грамотно розвивати свій словниковий запас - активний і пасивний.
READING
Читати тексти високої складності, відрізняти основну інформацію від другорядної, розуміти як мислить англомовна людина, ефективно розраховувати та використовувати час.
WRITING
Писати есе англійською мовою, описувати графіки/таблиці/процеси, чіткіше висловлювати свої думки, планувати та слідувати плану.
SPEAKING
Впевненіше говорити, а не грамотно мовчати:) Долати мовний бар'єр та висловлювати свої думки на різні теми, знаходити вихід з складних ситуацій.
Забронюйте місце на повному курсі підготовки до IELTS до кінця тижня
та отримайте 3 цінних подарунка від myIELTS
12 корисних порад та рекомендацій, які значно спростять вашій дитині підготовку до складання IELTS
Індивідуальна 20-хвилинна консультація з IELTS-експертом
Доступ до закритої групи в фейсбуці, де можна отримати відповіді на всі ваші питання
Поширені питання щодо IELTS
Що таке IELTS і для чого він мені?
IELTS - це міжнародний тест з англійської мови, який має вагу в світі. Якщо ви шукаєте кращої освіти для своєї дитини за кордоном, то складання IELTS є однією з перших вимог для вступу в будь-який закордонний коледж або університет.

IELTS складається з 4 частин: Аудіювання, Читання, Письмо та Говоріння, результат оцінюється за 9-бальною шкалою. Для вступу на бакалаврат, як правило, вимагають від 5.0 до 6.5, на магістратуру 6.5 – 7.0, в залежності від обраної програми/університету.

IELTS буває Академічним або Загальним. Для поступлення в коледж або університет вимагають Академічний модуль. Загальний потрібен тим, хто планує емігрувати за кордон. Академічний модуль не є складнішим за Загальний, просто є деякі відмінності в секціях Читання та Письма.
IELTS чи TOEFL?
Обидва тести є «монстрами» на екзаменаційному ринку, обидва є критично важливими при вступі в закордонний коледж або університет, обидва є нелегкими в підготовці.

Різниця між ними в тому, що TOEFL є вимогою при вступі в університети США, а IELTS потребують університети в Канаді, Австралії, Великобританії та Європі. Досить часто університет дає вибір – або IELTS можна скласти, або TOEFL.

Звичайно, одразу постає питання – а що ж тоді легше складати? Відповідь тут дуже філософська: обидва тести противні:) і до обидвох треба готуватись. На мій погляд, IELTS є дещо більш дружнім до кандидата. Так, в письмовій частині IELTS дає 60 хвилин на виконання завдань, в той час як TOEFL дає лише 50. Під час усної частини тесту в IELTS з вами спілкується жива людина, яку ви бачите, яка вас слухає, підказує коли треба і тп. В TOEFL ви просто диктуєте свої відповіді в мікрофон, сидячи перед екраном комп'ютера, і жодної зайвої секундочки договорити речення у вас не буде.

Крім того, є ще такий чисто фінансовий аспект: американці вміють рахувати гроші, як відомо, тому матеріали для наступних тестів будуть випробовувати безпосередньо на вас. Це означає, що або аудіювання буде на 1 секцію довшим, або читання. Яка саме секція є експериментальною, тобто такою, що не буде впливати на вашу оцінку, вам не скажуть, тому треба буде працювати над всіма однаково ретельно. IELTS в цьому відношенні більш справедливий, як на мене, і випробовує матеріали до того, як вони попадають до вас в руки, тому кожна секція має чітку кількість завдань.
IELTS чи ЗНО?
Відразу хочу попередити батьків, що підготовка до ЗНО ніяким чином не допоможе вашій дитині скласти IELTS. Ніяк. В принципі.

ЗНО також ніяким чином не допоможе вашій дитині вивчити мову. ЗНО – це в першу чергу про граматику (яка чомусь всі ці роки існування ЗНО і далі містить помилки або конструкції, які є або застарілими, або рідко вживаними) і про пасивний словниковий запас. І все. Там нема мови – нема говоріння, нема розуміння текстів, нема аудіювання, тобто всього того, що є в будь якій живій мові, в ЗНО чомусь нема. Тому діти дуже часто після підготовки до ЗНО розумно мовчать…

Іншими словами, IELTS не потрібен, якщо ви плануєте навчатись в Україні і не хочете, щоб ваша дитина в принципі їхала кудись за кордон навіть на один семестр по програмах обміну студентами. IELTS потрібен, якщо є бажання дати своїй дитині можливість вибору.
Чого можна навчитись під час підготовки до IELTS?
Звичайно, що в першу чергу це мовні навички з усіх чотирьох аспектів: читання, сприйняття на слух, письмо і говоріння, де мова жива, правдива, саме така, яка і буде незабаром потрібна при навчанні. Не можна забувати, що тест тестом, але вчитися на англійській мові нелегко, і чим краще ваша дитина володіє мовою, тим ефективнішим буде її навчання в університеті.

Але окрім мовних навичок, які безумовно є дуже важливими, IELTS також вчить вчитись і думати. І це важко переоцінити, оскільки діти вчаться:
-критично мислити
- розрізняти важливу інформацію від другорядної
- приймати рішення
- ефективно використовувати час

Все це, як не дивно, можна отримати при підготовці до IELTS тесту.
Чи можна готуватись самостійно?
Так, це можливо. Проте, потрібно усвідомлювати, що самостійна підготовка однозначно займе більше часу, оскільки все доведеться випробовувати на собі. Крім цього, самостійна робота над письмом і над говорінням є досить складним завданням. Це не кожному під силу, оскільки часто немає чіткого розуміння як саме це можна робити самостійно.
Які гарантії і ризики?
Це важливі питання. Що ми можемо гарантувати? Зі свого боку ми можемо гарантувати якість інформації і якість її подання. Це наші 50% взаємодії з вами. Ми дійсно володіємо матеріалом і всі поради, які ми вам даємо під час навчання, не є нашими примхами чи експериментом над вами, а є такими, що базуються на багаторічному досвіді роботи як з мовою, так і з самим тестом. Іншими словами, вам не доведеться після нас переучуватись чи ще когось шукати.

Чого ми не можемо гарантувати? Навчання це завжди взаємодія, і ваших 50% роботи ніхто, крім вас самих не зможе зробити: виконання домашніх завдань, вивчення матеріалу, що має бути вивченим напам'ять, відвідування всіх занять, виконання порад. Тобто умовно ми знаємо де чиста вода, можемо вас туди привести, але не зможемо примусити вас пити:)

Які ризики? Завжди говорю нашим студентам, що тест, окрім перевірки знань мови, також перевіряє везіння і вміння не розгубитись в стресовій ситуації. Тому завжди радимо студентам не чекати останнього терміну подачі документів. Самий оптимальний варіант – це підготуватись до тесту і скласти його дещо заздалегідь. Потім подивитись на результат: сподобався – прекрасно, на цьому епопею з IELTS можна вважати завершеною, а не сподобався – тоді сідаємо ще на місяць за ту секцію тесту, що могла би бути кращою, працюємо, і ідемо складати тест ще раз. Десять раз, звісно, ходити не будемо, але два рази – це нормально. На тесті часто губляться дорослі дяді і тьоті, вже не кажучи про дітей…
Скільки часу займає підготовка?
Завжди нагадую нашим студентам, що курс підготовки до тесту не є курсом вивчення мови. Мову можна вчити роками, поступово переходячи з одного мовного рівня на наступний. Вивчення мови може перетворитись на хобі, і це надовго:) Іншими словами, вивчення мови – це процес, в той час як підготовка до тесту – це подія, яку не варто розтягувати на віки.

Наша мета – зробити так, щоб людина могла витягти зі свого мовного рівня максимум. Наша мета – зменшити або звести до нуля кількість помилок, що не пов'язані з власне мовою. Тому базовий курс підготовки для дорослих слухачів триває 1 місяць. Це інтенсивне навчання, по суботах та неділях, по 4 години в день, 4 тижні поспіль. Таким чином це дає нам 32 астрономічні години за дуже короткий проміжок часу. Після цього можна іти на тест.

З дітьми шкільного віку ситуація трохи інша. IELTS в принципі не рекомендований дітям до 16 років. Справа в тому, що діти ще не мають того життєвого досвіду, який рятує дорослих кандидатів, коли попадається важка тема. Дітям в таких ситуаціях просто нема що сказати, і відповідно втрачаються дорогоцінні хвилини, бали, можливості…

Тому з дітьми завжди працюємо довше, від 3 до 8 місяців, щоб дати їм можливість розширити свій словниковий запас з більшої кількості різних тем, від абстрактних до буденних, від глобалізації до улюбленого кафе.
Як відбувається навчання?
Крок 1: Проходимо курс інтенсивної підготовки до IELTS в групах до 10 осіб.

Курс триває 4 тижні, працюємо по суботах та неділях, по 4 години на день, 4 тижні поспіль. Цей інтенсивний курс, 32 астрономічні години роботи, дає дітям всі необхідні «інструменті» для успішного складання тесту.

Крок 2: Продовження навчання в міні-групах по 3 – 4 підлітків.

На цій стадії підлітки отримують додаткову практику письма і говоріння. Ми вчимось ефективно застосовувати інструменти, що були ними отримані на попередньому етапі. Крок 2 триває 30 годин (20 занять по 90 хв, по будніх днях), орієнтовна дата завершення грудень або січень, в залежності від того, коли стартував Крок 1.

Крок 3: Індивідуальна робота

На цьому етапі є можливість продовжити працювати додатково, отримуючи індивідуальну увагу до своїх мовних потреб. Заняття тривають по 60 хвлин.

Кроки 1 і 2 є обов'язковими для підлітків, крок 3 – за бажанням/потребою.

Крок 4: перше складання тесту. За два тижні приходить результат і ми приймаємо рішення: або ще орієнтовно місяць інтенсивно працюємо над тими аспектами, які можна скласти краще і йдемо складати вдруге, або все вийшло з першого разу і другого не треба:)
Де складати тест?
В світі існує лише дві організації, які мають право проводити цей тест: Британська рада і австралійський партнер idp Australia, що представлений в Україні організацією Students International.

В Україні тест відбувається в Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпропетровську та інших містах. Звичайно, зручніше складати в рідному місті. Тестові умови більш менш однакові всюди, сам тест і його правила ідентичні по всьому світу.

Ми готуємо вас до тесту та можемо допомогти з реєстрацією на обрану дату, але далі сам тест в руках Британської ради або Students International, які будуть вас повідомляти про місце і час проведення іспиту.
Особливості IELTS для навчання в Великобританії
Якщо ви плануєте відправляти свою дитину на навчання до Великобританії, то скорше за все, їй доведеться складати варіацію тесту під назвою IELTS UKVI. Це той самий тест по завданнях і структурі, але самі тестові умови більш вимогливі, до прикладу наявність відеоспостереження за кандидатами, більш ретельна перевірка робіт і тп. Цей тест є дорожчим за звичайний IELTS приблизно вдвічі.

По підготовці до цього тесту відмінностей немає.
Чи потрібно складати тест двічі?
Повторне складання тесту не є вимогою. Але власний досвід і багаторічна практика роботи з кандидатами різного віку показує, що за першим разом людина губиться, втрачає дорогоцінні хвилини і в результаті отримує занижену оцінку. Тому ми завжди радимо студентам, якщо є така можливість, дозволити собі скласти тест двічі. За другим разом людина, як правило, є більш сконцентрованою, більш уважною, більш готовою до того рівня стресу, який її чекає на тесті.
Щоб дізнатися більше, телефонуйте - ми з радістю відповімо на всі ваші запитання:)
Адрес:
м. Львів, вул. Січових Стрільців 11, офіс 401

Телефон:
+38 063 807 62 79

Viber:
+38 063 807 62 79

Facebook: Myielts Ukraine
Введіть свої дані аби забронювати місце на курсах та отримати 20% знижку
Або зателефонуйте за номером
+38 063 807 62 79
Введіть свої дані і дізнайтесь, в яких числах відкриваються наші групи по підготовці 10 -11 класників до IELTS
Або зателефонуйте за номером
+38 063 807 62 79
Введіть свої дані, аби забронювати місце на курсах та отримати цінні подарунки
Або зателефонуйте за номером
+38 063 807 62 79
Введіть свої дані та питання і ми зателефонуємо Вам, щоб надати відповіді та допомогти
Або зателефонуйте за номером
+38 063 807 62 79
Made on
Tilda