Залиште ваш телефон і ми зателефонуємо вам, аби відповісти на всі запитання
Або ж зателефонуйте нам за наступним номером: +38 063 807 62 79
SPEAKING TEST
Порядок виконання тесту:
1. Вишліть заявку на електронну пошту myielts.info@gmail.com із зазначенням двох можливих для Вас варіантів проведення інтерв'ю (дата / час / часовий пояс).

2. Після узгодження дати і часу проведення інтерв'ю, переконайтеся в тому, що Ваш Скайп і навушники з мікрофоном працюють добре.

3. Під час інтерв'ю, яке буде тривати близько 10 - 15 хвилин, Вам буде запропоновано відповісти на серію питань загального характеру, які не потребують спеціальних знань.

4. Після проходження інтерв'ю Ви отримаєте коментар щодо свого рівня володіння англійською і пораду стосовно стратегії підготовки до IELTS Speaking, орієнтовану особисто на Вас.
Бажаєте, щоб Ваші друзі теж дізналися свій рівень англійської - натискайте лайк та діліться сторінкою!
Будьте першим серед друзів, хто вподобав це
Зроблено з любов'ю в
Політика конфіденційності
При добровільному оформленні заявки на сайті myielts.info Ви відправляєте своє iм'я і телефон через форму заявки. Ім'я використовується для звернення особисто до Вас, номер телефону використовується виключно для дзвінків і смс з Вашого запиту.
Ваші ім'я та телефон не передаються третім особам ні за яких умов, крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства.
Ви можете відмовитися від дзвінка і видалити з бази даних свої контактні дані в будь-який момент, зв'язавшись з нами за телефоном, вказаним на сайті.
На сайті myielts.info використовуються куки (Cookies) і дані про відвідувачів сервісу Яндекс.Метрика. і Google Analics. За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і зручності для відвідувачів.
Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли cookie або оповіщає про відправку цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.
Дана політика конфіденційності застосовується лише до сайту myielts.info
Для зв'язку з адміністратором сайту з будь-яких питань Ви можете зв'язатися за вказаними на сайті контактними даними.

Залиште, будь ласка, свої контактні дані і ми зателефонуємо Вам найближчим часом :)
*Ваші дані не буде передано 3-тім особам