people_2_full

Вже вкотре – вельми вдячний Вам за позитив та підтримку, котрі відчуваються навіть через дисплей ноутбука. Мушу попередити, що якщо ви ще раз схвально відгукнетесь про мій стиль письма, я захворію графоманством і почну вести який-небудь блог в інтернеті 🙂 Знайшов, до речі, недавно цікавий “щиро український” замінник – “тенета”. Як на мене, гарно поєднує англійські терміни web та network.

Я не відмовляюсь від своїх слів і готовий на повен голос заявити і повторити, що саме Ваша допомога була тим шматочком пазлу, котрого мені бракувало для успішної здачі іспиту. Звісно, що я не проти, якщо Ви використаєте будь-яку частину нашого листування як приклад того, наскільки доречною і потрібною є допомога професійного вчителя. Сподіваюсь, це допоможе Вашому наступному учневі прийняти правильне, як на мене, рішення – звернутись по допомогу до компетентної людини, а не намагатись пробити головою мур у випадку, якщо цей мур не вдається подолати наскоком.

Я, до речі, продовжую працювати над мовою по Ваших рекомендаціях. Вчора, наприклад, читав вголос та опрацьовував статтю на сайті italki.com про новини та їх обговорення. Ото вже наобговорювався… Добре, що вдома нікого не було 🙂

Михайло Масик

Володимир Білячат і Андрій Вітушинський

Марія Полюга

Софія Мартин

Олена Миханцю

Мар’яна Монянчин

Іва Гончар

Ольга Прокоф’єва

people_1_full

Привіт! Онлайн підготовка IELTS – крута штука, а якщо це під керівництвом Вікторії, то це подарунок долі для всіх, хто буде займатися по цій системі від неї.

Завдяки заняттям я була готова до написання есе на будь-яку тему, оскільки в мене вже були «заготовки», від яких можна було «танцювати далі», або план як «з’їхати» на свою улюблену тему:) Також було важливо навчитись писати, враховуючи менталітет британських екзаменаторів: те, що для нас очевидно ще не означає, що нас розуміють. За собою помітила, що без годинника навчилась контролювати час і на око визначаю кількість слів у творі. І взагалі, Віка не тільки професійний викладач, але і хороший психолог. Після занять на іспит пішла немов на свято 🙂

Анастасія Островська

olena-pavlenko_full

Всім привіт. Мене звати Олена Павленко. Я хочу поділитися відгуком про свою підготовку до IELTS тесту (General Training) з допомогою Вікторії Попової.

Відразу скажу, що спочатку я намагалася самостійно готуватися і здавала тест пару разів, але нажаль, кожен раз мені бракувало пару балів з одної чи іншої дисципліни. Виявилося, що самопідготовка та мій рівень англійської (Upper Intermediate) не є достатніми (принаймні у моєму випадку) для того, щоб здати тест на 7.0 по кожній дисципліні. Тоді я вирішила звернутися за допомогою до Вікторії Попової. Чому саме до неї? Бо вважаю, що треба звертатися до IELTS професіоналів, які мають відповідний досвід. Мої очікування, щодо її професіоналізму, мене повністю задовільнили.

Отож детальніше про саму підготовку. Ми займаємося 2 рази на тиждень. Подобається те, що є можливість займатися online через skype. Зараз я в декретній відпустці і мені досить складно знайти можливість виходити з дому, тому online уроки якраз для мене. Спочатку переживала чи такі уроки будуть ефективними, а виявилося що це навіть краще. Економить час який би витрачала на дорогу туди й назад. Плюс є можливість переглянути history в skype, щоб повторити те, що проходили під час уроку.

Вікторія допомагає підтягнути бали по всіх напрямках:
• Listening: Звісно для цієї дисципліни необхідна самопідготовка. Але мені сподобалося те, що Вікторія знайшла стратегію, яка дійсно допомагає “натренувати моє вухо”.
• Reading: Це моя сильна сторона, отож не було багато занять по цій дисципліні. Але Вікторія дала підказки як треба себе поводити під час екзамену так, щоб використати кожну хвилину з користю для себе.
• Writing: Практикуємо писати як essays так і листи. Подобається те, що розглянули всі можливі типи листів та структури творів (essays). Пишемо листи і твори вдома, а на занятті обговорюємо і корегуємо помилки. Плюс назбируються стандартні фрази, які можна використати в будь-якому writing чи speaking.
• Speaking: Вікторія відтворює реальний тест – ставить питання зі всіх частин speaking тесту. Подобається те, що Вікторія підказує як вдосконалити вимову і виправляє інтонацію, пояснює як краще відповісти в тому чи іншому питанні.

Ось і все. Дякую Вікторії за її навчання. І всім рекомендую звертатися до неї, хто не впевнений у своїх силах. Не витрачайте час і гроші на постійну здачу тестів. Краще зверніться до професіонала, котрий може Вас підготувати, щоб отримати бажаний результат.

Успіху і нехай усім щастить!

https://www.facebook.com/olena.pavlenko

Олена Павленко

people_2_full

Вікторія Попова – чудовий викладач, професіонал у своїй справі, людина, яка знає як допомогти. Вона вміє мотивувати до навчання і має дуже красиву вимову. Для підготовки до тесту IELTS у мене не було дуже багато часу, але з допомогою Вікторії отримала хороший результат. Уроки адаптовувались до моїх потреб, спілкувались виключно англійською мовою. За досить короткий час ми пройшли багато матеріалу, і я почерпнула знання які використовую досі.

Під час навчання використовували всі можливі методи і засоби: книги, статті з різних журналів та англомовних джерел, аудіо записи. Заняття завжди проходило цікаво. Вікторія підбирала потрібну мені лексику, вправи та завдання, а також давала хороші поради, до прикладу, як краще запам’ятовувати слова, ми разом шукали аналогію, вона використовувала нестандартний підхід. Отже, основне завдання студента – хотіти вчитися. Вікторія допомогла мені повірити в себе і в те, що якщо дуже сильно чогось хотіти, то можливо все. Головне – докласти зусиль і працювати над собою.

https://www.facebook.com/myroslava.hodunko?fref=ts

Мирослава Годунько

people_3_full

Мене звати Орест і я проживаю в найкращому місці на нашій земній кулі, у місті Львові 🙂

Протягом декількох місяців я регулярно відвідував приватні уроки по вивченню англійської мови, із профільною підготовкою до здачі екзамену з тестування знання англійської мови IELTS, у пані Вікторії, до цього навчаючись в Україні і в країні зоні ЄС. І всюди моєю головною метою було – це скласти цей тест.

Зважаючи на останнє я прискіпливо поставився до вибору приватного репетитора і не помилився, тому що враховуючи дружню атмосферу проведення уроків із чудово розробленою персональною системою подачі матеріалу, умінням знайти спеціальний підхід до подоланні певних особистих “недоліків” у володінні англійською, слушні поради щодо удосконалення володіння мовою на кожен день та гнучкий графік проведення занять, внесли суттєвий внесок у успішне складання мною тесту IELTS і вступу у вищий навчальний заклад у Королівстві Нідерландах, а її поради і дальше мають слушне застосування у повсякденному удосконаленню англійської мови.

Ось моє посилання на фейс:
https://www.facebook.com/orest.gavrylyak.1

Орест Гавриляк

people_4_full

Навчалася з Вікторією Поповою на приватних курсах англ. мови, спершу були уроки приватні, потім за браком часу дистанційно – відеоуроки по скайпу, що для мене було ідеально зручно. Сама побудова уроку йшла дуже цікавою та захоплюючою. Особливо приємно, коли починає виходити і ти бачиш перспективу росту з вивченого. Дуже подобалося в її уроках те, що говориш багато і говориш все тільки на англійській мові і з тобою спілкуються теж тільки англійською.

Прийшла на уроки до Вікторії з рівнем beginner, на сьогоднішній момент я веду перемовини на англійській мові з контрагентами вживу та по телефону, звичайно з письмом у мене важче, тому що лінь було робити акцент на ньому:) хотілося використати максимум вільного часу на живе спілкування англійською.

https://www.facebook.com/sofiya.valyuk?fref=ts

Софія Валюк

people_5_full

В наш час дуже важко в рутині тисячі пропозицій на кшталт «Репетитор з англійської» знайти дійсно хорошого фахівця,який буде відповідати сподіванням.IELTS складний екзамен і вимагає чіткої підготовки та координації з боку репетитора.З власного досвіду можу сказати,що більшість так званих “професіоналів по підготовці до IELTS” і гадки не мають ,що це за іспит і яка у нього структура.

Робота з Вікою з самого початку показала,що це дійсно знавець своєї справи. Відразу з першого ж заняття,ми почали розбирати усі складові та особливості езкамену.Нами були опрацьовані усі можливі варіанти завдань,текстів та графіків.Окрім того,Вікторією був наданий весь необхідний матеріал для підготовки.Заняття з цією людиною неабияк допомогли мені досягнути хорошого результату при складанні іспиту та при поступленні у закордонний вуз. З Вікою процес навчання був легким та приємним!

https://www.facebook.com/solkalazio

Соломія Лазьо

Павло Гальченко

Доброго дня, Вікторіє!

Сьогодні отримав результати IELTS. Overall 6.5, Reading 7.0, Writing 6.5, Speaking 6.5, Listening 6.0

Дуже дякую Вам та команді MyIELTS за інтенсивний курс англійської мови! Завдяки навичкам, які я тут отримав, іспит пройшов без сюрпризів, я отримав необхідний мені бал. Всі завдання були такого ж рівня, як і ті, що ми проходили в групі. Reading і Listening були простими, на Writing мав графіки та OR есе.

З повагою, Павло Гальченко

Ваня Білозецький

Дякую! Впевнений, що наші заняття не пройшли зря;)
Я навіть не очікував на такий високий результат!
Дякую ще раз! Успіхів Вам!!!

Victoria Tsiupka, Lviv

Hello Victoria!
I have got a results of IELTS exam. Overall mark is 6.5. 🙂 exactly what I needed. Thank you for knowledge and main tips you tought me. Reading was my pain in the neck, and thanks to your lessons I have got mark 7. That saved me. Listening 6 speaking  6 writing 6 reading 7. Wish you good luck and thank you again.

Best wishes
Victoria

Volodymyr Varskyi

Доброго дня)

Пам’ятаю, що обіцяв відписатись після тесту, але не хотів нічого писати, поки не було результатів, щоб не накаркати). Так от, результати вже є, тепер можна розказувати?. По-перше, хотів подякувати вам за хорошу підготовку. багато штук, про які ми говорили на уроках, реально пригодилися.

Щодо самого тесту – завдання не важкі, reading і speaking пройшли взагалі легко). А от з listening проблемка – на перших питаннях, по-моєму я взагалі ще спав, пропустив 1-2, потім вже якось краще пішло так що перед тестом реально варто щось послухати/поробити англійською і випити нормальну порцію кави) + акценти деякі капєц важко зрозуміти. Ну а на writing – просто справді мало часу і на 1 частину попалась карта(. Але загалом все круто, результатами дуже задоволений ще раз дякую!