Про IELTS без ГМО
Автор: Вікторія Попова
більш ніж 20 років викладацького досвіду,
12 років активної роботи IELTS-експертом,
керівник компанії myIELTS
Для тих, хто не дуже в курсі.

Більш за все IELTS схожий на фотографію. Цей тест досить об'єктивно відображає яким є ваш мовний рівень на даний момент. В принципі, IELTS краще за все розрізняє градації від Upper-Intermediate до Proficiency, але іноді його складають також для того, щоб отримати А2 або В1. Хороша новина: IELTS неможливо не скласти (хіба би ви на нього не з'явились). Звісно, можна не скласти на потрібний бал, але це вже інше питання.

Що ж таке той IELTS? – це міжнародний тест з англійської мови, який таки має вагу:) Якщо ви шукаєте для себе англомовну освітню програму за кордоном (бакалавріат чи магістратуру), або плануєте емігрувати, або просто бажаєте отримати кращу посаду в Україні, то складання IELTS є однією з перших вимог. Цей сертифікат досить об'єктивно демонструє ваш мовний рівень.

IELTS складається з 4 частин: Аудіювання, Читання, Письмо та Говоріння, результат оцінюється за 9-бальною шкалою. Для вступу на бакалаврат, як правило, вимагають від 5.0 до 6.5, на магістратуру 6.5 – 7.0, в залежності від обраної програми/університету.

IELTS буває Академічним або Загальним. Для поступлення в коледж або університет вимагають Академічний модуль. Загальний потрібен тим, хто планує емігрувати за кордон. Академічний модуль не є складнішим за Загальний, проте є деякі відмінності в секціях Читання та Письма.

Крім того, також існує так званий IELTS UKVI – цей тест майже завжди вимагається при вступі на навчання у Великобританію. Як тест він не відрізняється від звичайного IELTS, просто проводиться в менших групах і при набагато вищому рівні безпеки – ведеться відеоспостереження і таке інше. Власне тому цей тест можна скласти лише в Києві, лише в паперовому форматі, і він є дорожчим.

Наша команда вже декілька років займається підготовкою до цього тесту, а дехто з нашої команди робить це вже понад 10 років. На сьогоднішній день через наші руки пройшли вже навіть не сотні учнів, тому можемо запевнити, що «експериментів» над людьми не ставимо:) Всі зусилля спрямовані на досягнення мети. Всі. Тому якщо Вам потрібна не просто допомога, а професійна допомога, то звертайтесь.
Навчайтеся з професіоналами!