Підготовка до IELTS – твій квиток у світ
Автор: Вікторія Попова
більш ніж 20 років викладацького досвіду,
12 років активної роботи IELTS-експертом,
керівник компанії myIELTS
Новий рік постукав у вікно, і багато хто з нас згададав про свою давню мрію. Ця хвилююча мить буває лише раз на рік, коли мрії, плани і бажання отримують особливу силу. І хочеться вірити, що вони обов'язково здійсняться.

Новорічне диво – ще один шанс змінити своє майбутнє. Але для цього потрібно зробити один крок – Крок, який наблизить вас до заповітної мети. Тоді мрія і стане реальністю, а не залишиться лежати в скарбничці спогадів.

Про що мрієте саме ви? Маленьке диво або велике? Купити новий диван, записатися на йогу, з'їздити у відпустку? Або про щось ще більш суттєве? – Здобути освіту за кордоном, знайти хорошу роботу, покращити життя вашої родини… Чудовий вектор для Нового 2016 року, чи не так? Мрія любить тих, хто діє, хто готовий відкрити нову сторінку у своїй долі. Відкрити величезний і прекрасний світ. Вийти за звичні рамки і зробити ривок у майбутнє.

Що таке IELTS?

Це не просто іспит, як думають багато хто, а реальний шанс змінити місце проживання або отримати гідну освіту, з якою можна будувати життя де тільки заманеться … Сертифікат IELTS – путівка в інший світ, де ви зможете вчитися, працювати або просто жити краще. Путівка в світ, де ви зможете розкрити свої таланти і насолоджуватися результатами.

Якщо країна вашої мрії — Австралія, Канада, Великобританія, Ірландія, Нова Зеландія або ж країни Європи, то ваш рівень англійської мови повинен бути на висоті. Щоб відчувати себе як вдома. Щоб легко спілкуватися з усіма, чи це перехожий на вулиці, ваш викладач або майбутній роботодавець.

Підготовка до іспиту IELTS

Цей курс стане першим кроком до підвищення вашого рівня англійської мови , переїзду та гідного рівня життя. IELTS непростий іспит, до якого однозначно варто готуватися, і готуватися з професіоналами. Вже більше 10 років я допомагаю людям підготуватися до цього та інших іспитів. Можу відразу сказати, що тут важливий не вік і навіть не вихідний рівень знань, а бажання навчатися.

Як це працює? Спочатку ми організовуємо безкоштовне 20-хвилинне інтерв'ю, онлайн або в телефонному режимі, під час якого ми зможемо оцінити ваш мовний рівень і потім запропонувати вам найоптимальніший варіант навчання. Це початкове інтерв'ю допоможе зрозуміти скільки часу підготовки для отримання потрібного балу потрібно саме вам.

Як Проходять заняття? Наші заняття – це в першу чергу занурення в стихію мови. Групи інтенсиву проводяться у Львові, у вихідні дні. Ми створюємо своєрідне мовне середовище – по 4 години на день, 4 тижні поспіль. Саме така інтенсивна робота допомагає максимально зосередитися і зробити прорив, досягнувши найкращого можливого результату. Заняття пролітають швидко, групи захоплюються процесом. Ми не тільки вчимо англійську, ми також нею насолоджуємося. Такий підхід змінює початкове ставлення студентів до навчання, стимулює їх йти до своєї мети і не втрачати надані Життям можливості.

Що важливого я дізнаюсь на курсі підготовки IELTS?

Цей курс дає можливість отримати знання про підводні камені, які чекають вас на іспиті. Маленькі хитрощі і пастки, робота над всіма типами завдань IELTS – все це ми опрацьовуємо в групі. А це означає, що неприємні сюрпризи під час іспиту будуть зведені до мінімуму, а то і взагалі виключені. Цей курс підготовки від myIELTS.info дає вам в руки всі необхідні інструменти для успішної здачі IELTS і в кінцевому підсумку поліпшення якості свого життя.

На заняттях ми опрацьовуємо всі чотири екзаменаційних напрямки: Listening (аудіювання), Reading (читання), Writing (письмо), Speaking (говоріння). Особливо багато уваги ми приділяємо speaking. Чому так? – Дуже часто буває, що людина знає англійську мову на певному рівні, але при цьому їй складно розмовляти. На заняттях ми допомагаємо подолати цей психологічний бар'єр, тому на іспиті студент може говорити вже більш вільно.

Це досягнення, яке ви запам'ятаєте на все життя. Ще б пак, адже іспит IELTS відкриває шлях до нових звершень, розширює горизонти у всіх сенсах слова. Тож дозвольте собі почати Новий рік продуктивно – ваша мрія гідна цього!
Зроби крок!
Телефонуйте, записуйтеся вже сьогодні!