Наша команда

Вікторія Попова: IELTS експерт і керівник компанії myIELTS

yellow-line1

Філолог (англ. мова та література), IELTS Band 9.0, 19 років досвіду викладання мови у всіх вікових категоріях і на всіх рівнях володіння мовою: всі рівні General English, юридична англійська, бізнес англійська, спецкурси.

Понад 10 років досвіду підготовки студентів до складання різноманітних міжнародних тестів з англійської мови – IELTS, TOEFL, GMAT, GRE, ILEC та ін.

10 років активної роботи IELTS-експертом.

10 років досвіду розробки індивідуальних, групових та корпоративних програм з вивчення англійської мови, включаючи розробку спецкурсів.

Маша Побігун: сертифікований IELTS інструктор

yellow-line1

Досвід підготовки студентів до складання тесту більше 5 років. Маша любить ставити перед собою і перед студентами мету:), вміє підтримувати і мотивувати. Вона любить свою роботу, з ентузіазмом береться за все, що потрібно зробити, і з радістю допоможе вам досягти вашої мети.

Філолог (англ.мова та література)

IELTS Band 8.0

Global TESOL College Certificate

Professional IELTS Teacher Training Course Certificate (ITTC)

Ольга Колесник: сертифікований IELTS інструктор

yellow-line1

Філолог (англійська мова та література), IELTS Band 8
Ольга професійно викладає мову вже майже 10 років, у всіх вікових категоріях, працює як індивідуально, так і з групами. Ольга любить і вміє створювати робочу атмосферу, в якій студентам легко вчитись і досягати своєї мети в навчанні.
Окрім своєї роботи Оля любить проводити час з друзями та подорожувати.

Тетяна Садова: сертифікований IELTS інструктор

yellow-line1

Тетяна викладає англійську мову вже понад 20 років, працюючи з старшокласниками, студентами та дорослими,  в групах або індивідуально, на всіх рівнях володіння мовою. І це не просто викладання як робота – це захоплення, це мотивація для подальшого професійного зростання, якому немає меж.

IELTS Band 8.0. На даний момент найбільшим професійним досягненням Тетяни є успішне проходження CELTA курсу в Барселоні, який дозволив ще більше розширити знання сучасних викладацьких методик.

Окрім викладання, Тетяна захоплюється йогою та бігом, любить походи в гори та свіже повітря.